Przepisywanie nagrań

Poznaj nasze usługi transkrypcyjne

Często zachodzi potrzeba zamiany wypowiedzianych słów w profesjonalny dokument, który w prosty sposób  można zaprezentować. Tym właśnie jest transkrypcja nagrań. Teraz dokumenty z przeprowadzonych wywiadów lub badań będziesz miał w przejrzystej i czytelnej formie.

 

Transkrypcje nagrań można również zastosować w przypadku szkoleń, wykładów lub własnych notatek głosowych. Dzięki temu otrzymujesz całą  wiedzę w formie pisemnej, do której możesz wracać w każdej chwili.

 

Oferujemy również przepisywanie rożnego rodzaju dokumentów lub prac, które w postaci cyfrowej możesz w łatwy sposób prezentować lub dzielić się nimi.

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić

  • Transkrypcje wywiadów indywidualnych (IDI), grupowych (FGI) oraz wszelkich innych spotkań
  • Transkrypcje z wywiadów badawczych np. jakościowych wywiadów fokusowych
  • Transkrypcje szkoleń wykładów lub konferencji
  • Przepisywanie nagrań głosowych
  • Cyfryzacja dokumentów papierowych, notatek lub wykresów
  • Przepisywanie prac, lub książek napisanych odręcznie

Szybko, pewnie i dokładnie

W zależności od potrzeb możesz określić swoje oczekiwania i zdecydować jak dokładna ma być transkrypcja Twojego nagrania. Standardowo są to tylko wypowiedziane słowa ale nic nie stoi na przeszkodzie aby zapisać też inne dźwięki i wzbogacić dokument o narrację.

 

Materiały dźwiękowe lub wideo możesz nam przesłać w dogodny dla Ciebie sposób. Ustalimy szczegóły i odeślemy Ci gotowy dokument z transkrypcji nagrania.